Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > STY60NM50
STY60NM50
STMicroelectronics
STY60NM50
Parametrii produsului
Vgs (a) (Max) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (Max)
±30V
Tehnologie
MOSFET (Metal Oxide)
Pachetul dispozitivului furnizor
MAX247™
Serie
MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, Vgs
50 mOhm @ 30A, 10V
Distrugerea puterii (Max)
560W (Tc)
ambalare
Tube
Pachet / Caz
TO-247-3
Alte nume
Temperatura de Operare
150°C (TJ)
Tipul de montare
Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
42 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds
7500pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs
266nC @ 10V
Tipul FET
N-Channel
FET Feature
Tensiunea de transmisie (valorile max.
10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss)
500V
descriere detaliata
N-Channel 500V 60A (Tc) 560W (Tc) Through Hole MAX247™
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C
60A (Tc)