Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - SCR-uri > BTW68-600RG
BTW68-600RG
STMicroelectronics
BTW68-600RG
STMicroelectronics
SCR 600V 30A ISOLATED TOP3
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - stare (Vtm) (Max)
2.1V
Tensiune - Stare Off
600V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1.5V
Pachetul dispozitivului furnizor
TOP3
Serie
Tip SCR
Standard Recovery
ambalare
Tube
Pachet / Caz
TOP-3
Alte nume
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C
Tipul de montare
Through Hole
descriere detaliata
SCR 600V 30A Standard Recovery Through Hole TOP3
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max)
30A
Curent - Stare On (Este (AV)) (Max)
19A
Starea curent - oprit (Max)
20µA
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
400A, 420A
Curent - Țineți (Ih) (Max)
75mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max)
50mA