Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ESDA6V1-5SC6
STMicroelectronics
ESDA6V1-5SC6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT23-6
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - Standare inversă (tip)
3V
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
Tensiune - Defalcare (Min)
6.1V
Canale unidirecționale
5
Tip
Zener
Pachetul dispozitivului furnizor
SOT-23-6
Serie
ESDA, TRANSIL™
Protecția liniei electrice
No
Power - vârf de vârf
100W
ambalare
Original-Reel®
Pachet / Caz
SOT-23-6
Alte nume
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C (TA)