Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ESDALC6V1M3
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
TVS DIODE 5V SOT883
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - Standare inversă (tip)
5V
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
Tensiune - Defalcare (Min)
6.1V
Canale unidirecționale
2
Tip
Zener
Pachetul dispozitivului furnizor
SOT-883
Serie
ESDA, TRANSIL™
Protecția liniei electrice
No
Power - vârf de vârf
30W
ambalare
Cut Tape (CT)
Pachet / Caz
SC-101, SOT-883
Alte nume
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare
Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
15 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
Capacitate @ Frecventa
11pF @ 1MHz