Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > ITA25B1RL
ITA25B1RL
STMicroelectronics
ITA25B1RL
STMicroelectronics
TVS DIODE 24V 38V 8SOIC
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - Standare inversă (tip)
24V
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
38V
Tensiune - Defalcare (Min)
25V
Tip
Zener
Pachetul dispozitivului furnizor
8-SOIC
Serie
ITA, TRANSIL™
Protecția liniei electrice
No
Power - vârf de vârf
300W
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume
Temperatura de Operare
Tipul de montare
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Capacitate @ Frecventa
300pF @ 1MHz