Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > SMBYT01-400
SMBYT01-400
STMicroelectronics
SMBYT01-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 1A SMB
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
1.5V @ 1A
Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
400V
Pachetul dispozitivului furnizor
SMB
Viteză
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Timp de recuperare invers (trr)
60ns
ambalare
Tape & Reel (TR)
Alte nume
Temperatura de funcționare - Junction
-40°C ~ 150°C
Lead free / RoHS Compliant
Tipul de diodă
Standard
descriere detaliata
Diode Standard 400V 1A Surface Mount SMB
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
10µA @ 400V
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A