Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > L4931ABD33-TR
L4931ABD33-TR
STMicroelectronics
L4931ABD33-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SO
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Dropout de tensiune (Max)
0.8V @ 250mA
Tensiune - ieșire (min / fix)
3.3V
Tensiune - ieșire (Max)
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Pachetul dispozitivului furnizor
8-SO
Serie
Caracteristici de protecție
Over Current, Over Temperature
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire
Fixed
Configurarea ieșirii
Positive
Alte nume
L4931ABD33TR
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare
1
Tipul de montare
Surface Mount
descriere detaliata
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SO
Curent - aprovizionare (Max)
6mA
Curent - Quiescent (Iq)
1mA
Curent - ieșire
250mA