Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - SCR-uri > TS420-600T
TS420-600T
STMicroelectronics
TS420-600T
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V TO-220AB
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - stare (Vtm) (Max)
1.6V
Tensiune - Stare Off
600V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
800mV
Pachetul dispozitivului furnizor
TO-220AB
Serie
Tip SCR
Sensitive Gate
ambalare
Tube
Pachet / Caz
TO-220-3
Alte nume
TS420-600T-ND
TS420600T
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C
Tipul de montare
Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
23 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max)
4A
Curent - Stare On (Este (AV)) (Max)
2.5A
Starea curent - oprit (Max)
5µA
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
30A, 33A
Curent - Țineți (Ih) (Max)
5mA