Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > 1.5KE24CA
1.5KE24CA
STMicroelectronics
1.5KE24CA
Parametrii produsului
Tensiune - Standare inversă (tip)
20.5V
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
42.8V
Tensiune - Defalcare (Min)
22.8V
Tip
Zener
Pachetul dispozitivului furnizor
DO-201
Serie
1.5KE, TRANSIL™
Protecția liniei electrice
No
Power - vârf de vârf
1500W (1.5kW)
ambalare
Cut Tape (CT)
Pachet / Caz
DO-201AA, DO-27, Axial
Alte nume
Temperatura de Operare
Tipul de montare
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
234A (8/20µs)
Capacitate @ Frecventa
1750pF @ 1MHz