Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > 1.5KE6V8A
1.5KE6V8A
STMicroelectronics
1.5KE6V8A
Parametrii produsului
Tensiune - Standare inversă (tip)
5.8V
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
13.4V
Tensiune - Defalcare (Min)
6.45V
Canale unidirecționale
1
Tip
Zener
Pachetul dispozitivului furnizor
DO-201
Serie
1.5KE, TRANSIL™
Protecția liniei electrice
No
Power - vârf de vârf
1500W (1.5kW)
ambalare
Tape & Box (TB)
Pachet / Caz
DO-201AA, DO-27, Axial
Alte nume
15KE6V8A
Temperatura de Operare
Tipul de montare
Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
30 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
746A (8/20µs)
Capacitate @ Frecventa
9500pF @ 1MHz