Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Parametrii produsului
Tip
Toleranţă
±1%
Pachetul dispozitivului furnizor
Dimensiune / Dimensiune
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
ecranare
Unshielded
Serie
1210R
Evaluări
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
2-SMD
Alte nume
1210R-104F TR 2000
Temperatura de Operare
-55°C ~ 125°C
Tipul de montare
Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Material - Core
Ferrite
Producător Standard Timp de plumb
36 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test
2.5MHz
Inductanţă
100µH
Înălțime - așezată (Max)
0.101" (2.57mm)
Frecventa - Self Resonant
8MHz
descriere detaliata
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
Rezistența DC (DCR)
13 Ohm Max
Ratingul curent
120mA