Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > ACST12-7SG-TR
ACST12-7SG-TR
STMicroelectronics
ACST12-7SG-TR
Parametrii produsului
Tensiune - Stare Off
700V
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1V
Tip Triac
Logic - Sensitive Gate
Pachetul dispozitivului furnizor
D2PAK
Serie
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Alte nume
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare
Surface Mount
descriere detaliata
TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max)
12A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
120A, 126A
Curent - Țineți (Ih) (Max)
30mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max)
10mA