Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > BZV55C6V8
BZV55C6V8
STMicroelectronics
BZV55C6V8
Parametrii produsului
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
6.8V
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
1.1V @ 200mA
Toleranţă
±6%
Pachetul dispozitivului furnizor
DO-213AA
Serie
ambalare
Bulk
Pachet / Caz
DO-213AA (Glass)
Temperatura de Operare
-65°C ~ 175°C
Tipul de montare
Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
15 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata
Zener Diode 6.8V ±6% Surface Mount DO-213AA
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
2µA @ 4V