Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - tiristoare > LCP12-150B1RL
STMicroelectronics
LCP12-150B1RL
STMicroelectronics
THYRISTOR 45A 8SOIC
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - Stare Off
Tensiune - Breakover
Serie
LCP
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume
LCP12150B1RL
Număr de elemente
1
Tipul de montare
Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
13 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
45A
Curent - reținere (Ih)
150mA
capacitanță
60pF