Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > SMBJ26CA-TR
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - Standare inversă (tip)
26V
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
42.1V
Tensiune - Defalcare (Min)
28.9V
Tip
Zener
Pachetul dispozitivului furnizor
SMB (DO-214AA)
Serie
SMBJ, TRANSIL™
Protecția liniei electrice
No
Power - vârf de vârf
600W
ambalare
Cut Tape (CT)
Alte nume
Temperatura de Operare
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
14.9A