Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > FERD30H60CTS
FERD30H60CTS
STMicroelectronics
FERD30H60CTS
Parametrii produsului
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
585mV @ 15A
Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
60V
Pachetul dispozitivului furnizor
TO-220AB
Viteză
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Pachet / Caz
TO-220-3
Alte nume
Temperatura de funcționare - Junction
175°C (Max)
Tipul de montare
Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
15 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Tipul de diodă
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Configurarea diodelor
1 Pair Common Cathode
descriere detaliata
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 15A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
170µA @ 60V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă)
15A