Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > FP2-V100-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V100-R
Bussmann (Eaton)
Parametrii produsului
Tip
Wirewound
Toleranţă
±15%
Pachetul dispozitivului furnizor
Dimensiune / Dimensiune
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
ecranare
Unshielded
Serie
FLAT-PAC
Evaluări
Q @ Freq
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
Nonstandard
Alte nume
FP2-V100
FP2-V100-ND
FP2-V100-R-ND
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C
Tipul de montare
Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Material - Core
Ferrite
Producător Standard Timp de plumb
13 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test
1MHz
Inductanţă
100nH
Înălțime - așezată (Max)
0.197" (5.00mm)
Frecventa - Self Resonant
descriere detaliata
100nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR)
0.28 mOhm
Ratingul curent
37A
Curent - saturație
40A