Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > PMIC - referință de tensiune > LT1009CD
LT1009CD
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
    Parametrii produsului
    Tensiune - ieșire (min / fix)
    2.5V
    Tensiune - intrare
    Toleranţă
    ±0.4%
    Coeficientul de temperatură
    25ppm/°C
    Pachetul dispozitivului furnizor
    8-SOIC
    Serie
    Tip de referință
    Shunt
    ambalare
    Tube
    Pachet / Caz
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Tipul de ieșire
    Fixed
    Alte nume
    LT1009CD-ND
    LT1009CDG4
    LT1009CDG4-ND
    Temperatura de Operare
    0°C ~ 70°C (TA)
    Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz
    Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz
    Tipul de montare
    Surface Mount
    Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
    Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
    Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
    descriere detaliata
    Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
    Curent - Ofertă
    Curent - ieșire
    10mA