Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > L5150CJTR
L5150CJTR
STMicroelectronics
L5150CJTR
STMicroelectronics
IC REG LIN 5V 150MA POWERSSO-12
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Dropout de tensiune (Max)
0.5V @ 150mA
Tensiune - ieșire (min / fix)
5V
Tensiune - ieșire (Max)
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Pachetul dispozitivului furnizor
PowerSSO-12
Serie
Caracteristici de protecție
Over Temperature, Short Circuit
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
PowerSSO-12
PSRR
48dB (100Hz)
Tipul de ieșire
Fixed
Configurarea ieșirii
Positive
Alte nume
L5150CJTR-ND
Temperatura de Operare
-40°C ~ 150°C
Numărul autorităților de reglementare
1
Tipul de montare
Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
3 (168 Hours)
Producător Standard Timp de plumb
16 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA PowerSSO-12
Curent - aprovizionare (Max)
4.2mA
Curent - Quiescent (Iq)
80µA
Curent - ieșire
150mA