Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > LDS3985M33R
LDS3985M33R
STMicroelectronics
LDS3985M33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Dropout de tensiune (Max)
0.25V @ 300mA
Tensiune - ieșire (min / fix)
3.3V
Tensiune - ieșire (Max)
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachetul dispozitivului furnizor
SOT-23-5
Serie
Caracteristici de protecție
Over Current, Over Temperature
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
SC-74A, SOT-753
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire
Fixed
Configurarea ieșirii
Positive
Alte nume
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare
1
Tipul de montare
Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
32 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-23-5
Curent - aprovizionare (Max)
300µA
Curent - Quiescent (Iq)
150µA
Curent - ieșire
300mA