Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > L4931CV120
L4931CV120
STMicroelectronics
L4931CV120
Parametrii produsului
Dropout de tensiune (Max)
0.8V @ 250mA
Tensiune - ieșire (min / fix)
12V
Tensiune - ieșire (Max)
Tensiune - Intrare (Max)
20V
Pachetul dispozitivului furnizor
TO-220AB
Serie
Caracteristici de protecție
Over Current, Over Temperature
ambalare
Tube
Pachet / Caz
TO-220-3
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire
Fixed
Configurarea ieșirii
Positive
Temperatura de Operare
-40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare
1
Tipul de montare
Through Hole
descriere detaliata
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA TO-220AB
Curent - aprovizionare (Max)
7mA
Curent - Quiescent (Iq)
1.6mA
Curent - ieșire
250mA