Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > SMBJ154A-TR
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 154V 317V SMB
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - Standare inversă (tip)
154V
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
246V
Tensiune - Defalcare (Min)
171V
Canale unidirecționale
1
Tip
Zener
Pachetul dispozitivului furnizor
SMB (DO-214AA)
Serie
SMBJ, TRANSIL™
Protecția liniei electrice
No
Power - vârf de vârf
600W
ambalare
Original-Reel®
Pachet / Caz
DO-214AA, SMB
Alte nume
Temperatura de Operare
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
2.4A