Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > PMIC - conducători auto, controlori > VNH2SP30TR-E
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - Aprovizionare
5.5 V ~ 16 V
Tensiune - Încărcare
5.5 V ~ 16 V
Tehnologie
Power MOSFET
Pachetul dispozitivului furnizor
MultiPowerSO-30
Rezoluția pasului
Serie
STripFET™, VIPower™
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
30-MPSO, MultiPowerSO
Configurarea ieșirii
Half Bridge (2)
Alte nume
VNH2SP30TRE
Temperatura de Operare
-40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare
Surface Mount
Tipul motorului - Stepper
Tipul motorului - AC, DC
Brushed DC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Interfață
PWM
Funcţie
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
descriere detaliata
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
Curent - ieșire
30A