Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > STB23NM50N
STB23NM50N
STMicroelectronics
STB23NM50N
Parametrii produsului
Vgs (a) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (Max)
±25V
Tehnologie
MOSFET (Metal Oxide)
Pachetul dispozitivului furnizor
D2PAK
Serie
MDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs
190 mOhm @ 8.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max)
125W (Tc)
ambalare
Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Alte nume
Temperatura de Operare
150°C (TJ)
Tipul de montare
Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Producător Standard Timp de plumb
42 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds
1330pF @ 50V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs
45nC @ 10V
Tipul FET
N-Channel
FET Feature
Tensiunea de transmisie (valorile max.
10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss)
500V
descriere detaliata
N-Channel 500V 17A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount D2PAK
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C
17A (Tc)