Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > STGIPS10K60T
STGIPS10K60T
STMicroelectronics
STGIPS10K60T
Parametrii produsului
Tensiune - Izolare
2500Vrms
Voltaj
600V
Tip
IGBT
Serie
SLLIMM™
Pachet / Caz
25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
descriere detaliata
Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm)
Actual
10A