Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > BYT12PI-1000
BYT12PI-1000
STMicroelectronics
BYT12PI-1000
Parametrii produsului
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
1.9V @ 12A
Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
1000V
Pachetul dispozitivului furnizor
TO220AC Isolated
Viteză
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Timp de recuperare invers (trr)
155ns
ambalare
Bulk
Pachet / Caz
TO-220-2 Isolated Tab
Alte nume
Temperatura de funcționare - Junction
-40°C ~ 150°C
Tipul de montare
Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
Contains lead / RoHS non-compliant
Tipul de diodă
Standard
descriere detaliata
Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
50µA @ 1000V
Curent - Mediu rectificat (Io)
12A