Acasă > Produse > Circuite integrate (IC) > Atosn STCOK. > BYT16P-400
BYT16P-400
STMicroelectronics
BYT16P-400
Parametrii produsului
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
1.5V @ 8A
Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
400V
Pachetul dispozitivului furnizor
TO-220AB
Viteză
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Timp de recuperare invers (trr)
75ns
Pachet / Caz
TO-220-3
Temperatura de funcționare - Junction
150°C (Max)
Standard
Configurarea diodelor
1 Pair Common Cathode
descriere detaliata
Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 16A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
15µA @ 400V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă)
16A