Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > BYT08P-1000
BYT08P-1000
STMicroelectronics
BYT08P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Parametrii produsului
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
1.9V @ 8A
Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
1000V
Pachetul dispozitivului furnizor
TO-220AC
Viteză
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Timp de recuperare invers (trr)
155ns
ambalare
Tube
Pachet / Caz
TO-220-2
Temperatura de funcționare - Junction
-40°C ~ 150°C
Tipul de montare
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Tipul de diodă
Standard
descriere detaliata
Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
35µA @ 1000V
Curent - Mediu rectificat (Io)
8A